| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai utok sau Allview?

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Allview as spune,

| ioanoanea15 a răspuns:

Eu zic ca Allview. Si utok cred ca sunt telefoane bune adica la unele ai 5 ani garantie dar nu prea am vazut telefoane utok care sa ma impresioneze din punct de vedere al specificatiilor si al designului. Cei de la Allview pun mai mult accent atat pe specificatii cat si pe finisaj.

| CPAElites a răspuns:

Nu exista telefon Allview sau Utok! ( Acelea sunt brand-uri )

Allview/Utok cumpara telefoane din China la preturi foarte mici ~80$ si le vinde cu preturi de 3 ori mai mari!

Allview x2 soul - gionee elife s5.5

Mai bine te orientezi spre telefoane Brand-uri Chinezesti " Meizu, Umi Touch, Xiaomi etc. )

| Nich01 a răspuns:

Depinde si de model! Eu as spune ca Allview

| SnowMc a răspuns:

Dintre cele doua, ia Allview, este brand romaneac, ai ceva suport din partea firmei brasovene( doar nu cumpara de pe site-ul lor pentru ca e mai scump decat pe eMAG sau quickmobile) dar recomans cu caldura xiaomi si meizu pentru performante mult mai bune la aceleasi preturi.