| VasilicaDarkKnight a întrebat:

Care e topul browserelor cele mai bune dupa voi?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Exista trei cele mai bune si cele mai folosite browsere: Mozilla Firefox, Google Chrome si Opera.Sunt cam la egalitate...eu una folosesc Firefox.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca sunt cam la egalitate ultimele variante ale Mozilla Firefox, Google Chrome si Opera. Numai bine!

| christianlaroka a răspuns:

Mozilla, Chrome, Explorer si Opera..bine mai e si Safari...da ala nu prea e folosit.

| Iho a răspuns:

Firefox, Google Chrome, Opera (Opera am obs ca e ft folosit pe telefoanele mobile) si Explorer

| BackAgain a răspuns:

Din ce am folosit eu: Opera, Google Chrome si Mozilla Firefox (drept e ca nu l-am folosit de cativa ani, nu ma pot pronunta privind ultimele variante de Mozilla)

| anghel988 a răspuns:

Opera si google chrome (opera are viteza de download mult mai mare)

| DanyPavel a răspuns:

Chrome, Opera, Mozila

Daca ai internet pe stick iti recomand Opera turbo. E cel mai bun la conexiunile lente.

| ciongolongo a răspuns:

Cel mai bun ca reactie de raspuns este Chrome, cel mai bun ca si customizare este Firefox.Una peste alta, cred ca Google Chrome e lider deocamdata