| MademoiselleV a întrebat:

Care este cea mai recentă versiune de Yahoo! Messenger? Dar cea mai bună?

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cea mai recenta e versiunea 11, mi se pare ok.

| icsulescu_9871 a răspuns:

Cea mai recentă versiune este Yahoo Messenger 11. Normal că aceasta este şi cea mai bună, deoarece are tot ce au şi precedentele versiuni şi câteva alte îmbunătăţiri în plus (emoticoane noi, de exemplu).

| MademoiselleV explică:

Da, dar problema e că am instalat-o, şi de la un moment dat a început să îmi meargă foarte aiurea. Nu mai pot adăuga contacte, şi durează mult până se conectează.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa ceva uneori si de aia cred ac cea mai reusita versiune e 10

| Alecsandri a răspuns:

Yahoo Messenger 11 si ea este printre cele mai bune, dar eu zic ca cea mai buna versiune e cea pentru windows Vista sau Windows 7, e super tare.

| Geo_Alex_1993 a răspuns: