Întrebare recomandată | rlr09 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus la ora actuala?

93 răspunsuri:
| maestrupc a răspuns:

Norton 360, avast 7 internet security, avira Internet Security Plus 2013

| Razvan247 a răspuns:

Uita-te aici http://www.av-test.org/en/test-procedures/award/2012/
E clar ca Bitdefender, Kaspersky si F-secure sunt cele mai bune. Nu le poti compara cu toate cele gratis AVG, Avira, Avast etc.

Alte răspunsuri
| Blondu_Dragosh_1996 a răspuns:

Norton internet security 2012

| Andr3y995 a răspuns:

Microsoft Security Essentials, il poti lua de aici http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows/security-essentials-download Bafta!

| ovy_2789 a răspuns:

Pe bune laughing) atata amar de cearta pentru niste anti-virusi... happy Sincer eu folosesc Eset Nod32 si chiar nu am nici un fel de probleme atat cu virusii cat si cu calculatorul, adica sa imi manance resurse... e simplu si util. Enjoy!

Alte răspunsuri
| catalinboss a răspuns:

Cred ca Avast

| Tony_Palmyer_1961 a răspuns:

Toate sunt ok dar numai sa ai licenta adyk sa cumperi pachetul -nu ai licenta nu ai protectie deloc...e cajocul ala cu pisica si soarecele... pisica pandeste dar nu stie din ce gaura poate iesi dreak de soarek aici virus asa ca fa cumparaturi!