Întrebare recomandată | Surugiu_Gabriela_1996 a întrebat:

Care este cel mai bun program de editat poze?????

8 răspunsuri:
| ririsa a răspuns:

Photoshop/lightroom

| Jouliete a răspuns:

Eu folosesc camera360, am gasit si altele dar asta mi se pare cel mai bun

| XYZ02 a răspuns:

Lightroom,si daca vrei un nivel mai inalt Photoshop.

| Nevroza a răspuns:

Lightroom, Photoshop, Photoscape, Camera360

| PainTech a răspuns:

Standardul industriei e Photoshop, dar are un,, learning-curv" destul de drastic... Daca ai nevoie doar de cateva imbunatatiri incearca ceva mai usor ( gasesti mai multe astfel de aplicatii bune pe Google Play)

| flixbuster a răspuns:

Pentru ce tip de dispozitiv (laptop/desktop sau telefon/tableta)?
Pentru ce sistem de operare (Linux/Windows sau Android/iOS)?

Cel mai bun pentru ce? Prelucrari de fisiere RAW cu marimi de GB? Aplicare transformari/filtre pe batch-uri de mii de poze in paralel?

Spune ce problema ai, ce unelte ai la indemana si vei primi o recomandare pentru nevoia ta.

| Tet0101 a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie, dar eu recomand Photoshop, il folosesc de 3 ani si sunt foarte multumit.

| artemidak a răspuns:

Pics Art.
Dar depinde cum vrei sa le editezi.