| Kariman a întrebat:

Care este diferenta dintre tableta Allview viva q7 si tableta Allview viva q7 life?
Ce are una si nu are cealalta?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

M-am uitat pe site-ul mai multor magazine si nu am gasit tableta viva q7 life

In schimb am vazut ca Allview viva q7 simplu este o tableta destul de modesta cu procesor quad core, 1gb ram si 8gb spatiu.

Daca te intereseaza sa o cumperi, iti recomand sa arunci o privire si aici http://bit.ly/1d3bNAZ peste parerile celor care au cumparat-o deja.

In plus vezi ca acum o gasesti la un pret promotioanl.