| baubau_1845 a întrebat:

Care este mancarea preferata de ce?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Mc Donald's ca e nesanatoasa laughing
Tot ce-i interzis e palpitant, invata :X

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mancarea mea preferata este pizza.Consider ca e ceva mai special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata beof.

| jony a răspuns:

Paine prajita cu ulei si cu ceapa sau usturoi bineinteles, aluat facut pe plita, cartofi fierti cu sare, paine cu apa si cu zahar, supa de vezi prin ea Iluzia Optica, ciorba cu scandal la masa, tocana de legume pe datorie, sarmale de frunza de vita, ca normal de unde varza?, mamaliga cu branza mirositoare.Si ar mai fi multe dar nu am timp sa le zic pe toate.rolling on the floor

| shadovv a răspuns:

Joe cu caramel laughing

| Bacemi a răspuns:

Pastele. E ceva mai deosebit. Simplu de preparat si totusi delicios.

| Ea12345 a răspuns:

Cartofi prajiti si pui la cuptor.De ce? Pentru ca e bun.big grin

| Happyjump a răspuns:

McDonald's
De ce nu?

| NikolasXD a răspuns:

Am multe deci nu pot alege laughing