| awgdawgkukfag a întrebat:

Care imi poate edita un intro pentru youtube sa ma contacteze pe FB sau skype:marius.mahalean
este skypeul fiindca am mare nevoie pentru canalul de youtube dar sper sa stie cel care imi poate edita videoul sa se stie in cinema4d si after effects sper sa raspunda cineva!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt run random guy aici iti recomand să-ți ei un program de editat si sa te uiti pe yt cu să-l faci nu e mare lucru, asa îți vei putea pune amprenta ta pe el?