| PAULsighet a întrebat:

Care stie un program de editat video simplu si bun?

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

Gasesti aici mai multe programe pentru editare video: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174

53 răspunsuri:
| Funnky_Marian_1996 a răspuns:

Powerdirector 10

| mamara a răspuns:

Movie maker e un program bunicel pentru incepatori si foarte usor de practicat

| Adelina135 a răspuns:

Ma gandesc sa scrii pe google tontilica....programe de editare a filmuletelor

| alexutza246 a răspuns:

Picasa3 trebuie sa-l donaldezi

| Andreea_Aandreutza_1999 a răspuns:

Videopad,windows movie maker, virtual dub

| Fferdy a răspuns (pentru Smackdown):

Windows-ul meu l-a blocat. Are virusi.

| paulik12 a răspuns:

LoL...Le am cam pe toate de aicibig grin

| Copie_Ieftina_Jericho_Doc_1998 a răspuns:

AVS Video Editor 6(sunt multumit de el)

| Corina_Ella_1995 a răspuns:

E simplu cel mai bun program este magisto

| AncaAnc01 a răspuns (pentru Smackdown):

Unde il gasesc?

| Andrei_Cristian_1971 a răspuns (pentru Daniel_5468):

Da dar la Sony vegas iti trebuie key si nu stiu, la Adobe este trial. sad si virtual dub... pffff

| Sobi a răspuns (pentru Smackdown):

A zis bun.

| Cr1st1ii a răspuns:

Http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174 vezi aici, dar eu la windows movie maker as opta.

| Myha_Carmen_1999 a răspuns (pentru Smackdown):

Nu merge la absolut toate ..de ex. mie nu imi mergewinking

| aXy99 a răspuns:

Daca am filmat ceva cu Bandicam nu merge editat cu Virtual Dub?

| Chiriac_Raluca_Flavia_1981 a răspuns:

Sunt multe programe de ce nu incerci pentru inceput unul usor Movie Maker

| Turcanu_Sergiu_1985 a răspuns:

Poti incerca Videopad-ul pentru inceput, apoi mai complexe Pinnacle, Premiere Pro pentru profesionalisti

| vioricavio a răspuns (pentru sti):

Gasiti aici 2 programe foarte bune de editat filme, sunt full si gratuite, merg 200% : http://descarcaprogramepc.blogspot.ro/......filme.html

| Smaranda_Ruxandra_1983 a răspuns (pentru Smackdown):

Cum tai tu video? cu el? ar fi prima intrebare si a doua cum tai sau dai pe mute vocea ta dintr-un clip multumesc frumos

| Smaranda_Ruxandra_1983 a răspuns (pentru Daniel_5468):

Pe windows 10 nu merge

| Obogeanu_Robert_1988 a răspuns:

Descarca asta Adobe After Effects e un program foarte simplu de folosit