| Maherxxl a întrebat:

Cat de mult rezista o consola XBOX ONE pana nu mai functioneaza? Si poate cateva sfaturi pentru a prelungi viata consolei!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Poate rezista si o viata, se poate strica si din primele 24 ore, depinde si cat noroc ai uneori.
Sfaturi insa, sa o montezi intr-ul loc aerisit(nu o bagi in dulap sau vitrina si o lasi sa functioneze) ca gaurile de aerisire sa functioneze corespunzator. Sa fie cat de cat curat prin camera, ca sa nu intre praf si nici umiditate.