| NiCkOtHeBeST a întrebat:

Caut server gm mode fara hamachi de metin2 si fara mc. txt cu client dati detaliile aici!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista decat cu hamachi si poate au client dda mai mult au mc. txt

73 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atent frate descarca hamachi si joaca asa ca pe GM mode nu aveti voi habar ce bine ewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frati care ma ajutati si pe mine cu hamachi asta ca nu stiu sa-l folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Light mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia vezi IronjuMt2 e fainut are posedate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu am aceeasi problema... nu mai e niciun server...pf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu am aceeasi problema... nu mai e niciun server...pf.vreau cu mc txt e mai frumos sa-mi dea si mie un sv cu hamachi si mc.txt.Pls raspundeti-mi:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista deccat cu hamachi si exista normal asa cred eu doar cu mc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am: nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista gm mode...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lightmt2 e tare si nu e hamachi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut server GM mode nu cont daca e hamachi sau nu...am mai fost GM de 3 ori si pa pricepwinking cine doreste add:mariy_mariyan. nu veti regretawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma joc pe hamachi ca nu stiu sa intru plzzz spuneti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NiCk0 ia aici http://gm-mode.no-ip.info/ e sv de gm nu-i asculta pe tembelii astia;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe tim desteptule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista fara hamachi doar client sa downloadezi ma fara mc. txt

http://best4metin2.forumer.ro/t228-mtepical-server-gm-mode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Escadamt2 e cel mai cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate fara mc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista acest metin prin MC. txt: http://79. 119. 178. 100/chat.php ori lighmt2:92. 114. 116. 92:8090, si mai sunt multe dar nu sunt 24/24, dar aceste metine sunt cam 15/24. Asa ceva daca vreti mai jucati Mondialmt2 sau multe altele...cautati pe TopGamesMetin2... o sa gasiti multe Metine pe placul dnv.Eu aici imi inchei comentariul despre METIN2 :D SUCCES ///

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un sv gm mode pe hamachi
Hamachi: KingMt2-100 pana la KingMt-120, parola este 123 la toate

mc: 5. 217. 176. 151
sv este al meu si este gm mode intrati daca vreti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus frate si eu caut cu mc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta sa fac server de metin2 am toate programele 3200 mb ram dala add la Alex.militaru2000 va astept plsswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta sa fac server de metin2 dau gm sau ga plss dati add la Alex.miltiaru2000 va rogwinking

| Skullace a răspuns:

Iete fleosc unu si merge bagamias *** si nici nue cu hamachi... i-ai dat dejaba la boul ala funda...

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Ba exista fara hamachi cu mc : OnlyTheBestMt2 e gm mode ai acces la comenzi de gm poti sa faci orice

| RaduCata a răspuns (pentru STeEaaNuuTtTzZz):

Daca l-ai gasit plzz scriemi linkul de register

| RaduCata a răspuns:

Exista hammer si light

| casandru a răspuns:

Nu exista decat cu hamachi si poate au client dda mai mult au mc.txt

| XmytaX a răspuns:

E foarte misto servaru l-am jucat ApolloMt2

| abczzz45 a răspuns:

Pai ar fi hammer www.hammerm2.com/, inushi www.inushimt2.com/ si light (am uitat siteu ) Succes si fundita plz