| NiCkOtHeBeST a întrebat:

Caut server gm mode fara hamachi de metin2 si fara mc. txt cu client dati detaliile aici!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista decat cu hamachi si poate au client dda mai mult au mc. txt

73 răspunsuri:
| NothingGood a răspuns:

Exista ma fara hamachi, de ex era modifizierter mt2, dar s-a inchis

| GheMoTok a răspuns:

Metin2 fara hamachi este hammer mt2 nu are nici mc site HammerMt2

| EdyCugir a răspuns:

Ioti ziceam unu hamachi dar daca nu vrei laughing

| robertuzu11 a răspuns:

Salut mi-am facut un server de metin2 grozav perle in magazine,itemeuri la negustori si pescar.Rate la fierar 70% ,sirius ,king.Se fac inscrieri pentru gm petru gm,pentru cal militar,p-uri ,bani si alte itm negociati cu gm-ul de la 1 euro.Daca dati mai mult primiti orcie itm cu pietre+9 .Bani in euro pe telefon.Vorbim cand va bagati pe metin.

http://www.megaupload.com/?d=SXYDFIQB -Download iar

http://5.92.95.66/index.php --register

Este svr cu hamachi.aveti instructiunile cand descarcati metinu.

Serverul este deschis special pentru liceeni intre 19:00:-8:00dimineata iar in weekend si vacanta aproape nonstop.

Va rog eu sa va bagati

| rap23 a răspuns:

Exista un metin cu GM mode gratis hostat fara hamachi! Dar trebuie sa ceri la owner sa iti dea sau daca vrei ajutor pune un Gm sa intrebe! Metinul este: http://metin2gm.pixub.com/

| Bitum a răspuns:

- Level max. 105

- Serverul este PVM.

- Sistemul de costume este implementat si functional

- Implementate mape noi.

- Implementati monstrii noi.

- Arena War functionala.

www.metin2bite.info

| ergut123456 a răspuns:

Nu poti sa-ti faci asa decat cu mc.txtstraight face

| bossu12345 a răspuns:

Dati-mi mie atunci chiar daca e cu hamachi dati-mi

| claudiu_8323 a răspuns:

Http://hiroko2.com/ -este ce mai tare

| heker a răspuns:

Salut.Sunt catalin Si caut 1 sv de mt2 gm mode cu hamachi sau ce o fiilaughing dar. sa mearga sigur.Ma puteti gasi la adresa urm de email wtf_love_cs@yahoo.com Va multumesc.

| SmecherulXXL a răspuns:

Ma stiu eu un metin2 GmMode e fara hamachi el se numeste HammerMetin2