| Alisa_9825 a întrebat:

Ce alegeti intre Samsung Monte S5620 si Nokia 5530? Nu stiti, care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

In locul tau as alege Nokiaa, e mai bun si bateria nu se descarca la fel de repede ca la Samsung, parerea mea...si prima data cand il incarci lasa-l 12 ore chiar daca s-a incarcat( lasa-l 3-4 zile la incarcat 12 ore, apoi poti sa il lasi pana se incarca), sper ca m-am facut inteleasahappy

7 răspunsuri:
| AliceInMordor a răspuns:

Nokia... cele Nokia sunt mereu mai bune

| Maddu a răspuns:

Nokia a fost intodeauna mai bun.eu as alege Nokia 5530winking...acum alege ce iti place si ce iti doresti tu mai multbig grin

| CapitanuSemafor a răspuns:

E chiar asa de greu. E greu sa alegi intre un Nokia si Sony Ericssom. Dar in cazul asta, alege Nokia, este mult mai bun si o sa eviti meniul tampit de Samsung.

| AdiSR a răspuns:

Aici aici detaliile la ambele telefoane în paralel: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3117&idPhone2=2832
Eu unul aş alege Samsung pentru design.

| dublud a răspuns:

Http://www.phonegg.com/compare/26/Nokia-5530-vs-Samsung-S5620-Monte.html

nu stiu ce sa zic sincer
pentru ca Samsungul mai nou e mult mai bun ca Nokia...
Nokia are experienta
depinde de domeniul in care il vrei
uitate pe site-ul ala si compara-le

| KittyLoveBastet a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda Nokia, e mult mai bun. Eu am Samsung si e groaznic! Trebuie sa il incarc in fiecare zi!

| Alisa_9825 explică:

Cred ca totusi o sa aleg Nokia. telefonul meu de acum e tot Nokia si niciodata nu m-a dezamagit.