| wolfves a întrebat:

Ce aplicatie de muzica pentru iPhone imi recomandati? Sa poti asculta fara net si atunci cand e inchis telefonul.

Răspuns Câştigător
| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

IMusic (nu stiu daca-l mai gasesti de descarcat)
De cand am telefonul merge fara probleme, am si video, pot asculta cu ecranul inchis.

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu folosesc music player(are sigla de culoare rosie).Dar ca sa mearga muzica fara internet trebuie sa le descarci in prealabil. Faza e ca atunci cand ai net laughing iti apar reclame, dar in rest e ok.

| AndreiFlorentyn1 a răspuns:

Îți recomand aplicați iTube. trebuie să dai click pe piesă si se descarcă automat în 4-5 secunde iar piesele rămân salvate cu tot cu video în istoric parca.