| ZaharAmar a întrebat:

Ce aplicatii gratis pot sa imi descarc daca am android?

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Foarte multe aplicatii gratis si faine de exemplu cauta si tu pe net android market si vezi acolo ce poti descarca :angry birds, ninja fruit, paper camera, wifi finder, Adobe flash player 10.3, and board x(pentru tot felul de sunete),android memory info, notepad, panic buton, super security, virus terminator, talking tom 1 sau 2, qr code, real player, recorder, yahoo messanger, facebook, ebudy(pentru comunicare)etc

5 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

1.http://www.androider.ro/aplicatii-romanesti
2. mobile9.com
3.softmobil.ro
Sunt mai multe siteuri care poti descarca direct de pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angry birds si freuit ninja sunt cele mai faine si gratuita dar si gunrange e super

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Http://www.mobile9.com/
Cauta modelul telefonului si gasesti jocuri, aplicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Android Market orce si toate gratis

| Anonymus314 a răspuns:

Ai android pe telefon? atunci inseamna ca ai si aplicatia google play. Fa-ti un cont gmail si apoi logheaza-te in google play, poti intra si de pe PC si de pe telefon(mai intai trebuie sa intri de pe telefon)