| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Ce aplicatii/jocuri din Android Market sunt comapatibile cu Samsung Galaxy Mini?

3 răspunsuri:
| Anime1222 a răspuns:

Am un Galxy mini si sunt compatibile multe mai putin preferatul meu FRUIT SALAD sad cautama si ti le zic pe toate. Funda?

| EdynSt a răspuns:

Daca ai cont pe a. market e bine. intra de pe kalk pe http://market.android.com
dai clik pe aplicatia dorita si sub numele si imag. aplicatiei scrie asa: this application is compatible with your Samsung Galaxy Mini.
sau poate sa scrie asa: this application is not compatible with your__,, __.
dar sa ai si un cont google pe tel.
ok.
la app ii dai install si se va instala automat pe telu tau. eu am experienta pentru ca am un galaxy tab si stiu cum e.
fundita?