| InspectorulTPU a întrebat:

Ce este aura unei persoane?

8 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Aura reprezinta invelisul corpului uman in plan subtil si este compusa din mai multe straturi de energie subtila.

| furios4you a răspuns:

Lumina imaginara de deasupra capului. cum au sfintii in icoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tot suntem la Tehnologie...cred ca e vreun gadget nou ce va iesi prin 2012. Ala va determina pentru cine vine sfarsitul lumii. Amin!

| jerrygabrielle a răspuns:

Aura nu e chiar "imaginara" pentru ca unele persoane o pot vedea pentru ca asa se nasc ele iar restul persoanelor o pot vedea daca fac anumite meditatii.

| Simpatic a răspuns:

Aura nu au decat sfintii, cautati in Biblie, oamenii de rand nu poseda asa ceva!

| jerrygabrielle a răspuns:

Simpatik tin sa te contrazic...aura nu au nu mai sfintii, aura au toate fiintele vii: omul are aura, un animal are aura o floare are aura.Si cand spui aura nu te referi la ce e deasupra capului ci te referi la un invelis energetic care inconjoara tot corpul.Incercati sa va documentati inainte sa raspunde-ti la o intrebare careia nu ii stiti raspunsul.winkingAstept mai multe intrebari in domeniul astalaughing)

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Aura este energia de lumia care este deasupra capului nostru.ea arata cam asa:http://www.directorproduse.ro/images/17/c2//2017088/2017088.jpg

Bine ca imaginea care ai vazut-o este de fapt o femeie imbracata in costum.Insa,de fapt ea este o lumina care este deasupra capului tau. Daca vrei sa vezi mai multe despre ea, cauta pe google. Uite, iti recomand site-ul acesta: http://blog.jorjette.ro/aura-cum-ne-pregatim-energia/
Sper ca te-am ajutat! Pupici :*

| Anngela a răspuns:

Aura reprezinta invelisul corpului uman in plan subtil si este compusa din mai multe straturi de energie subtila.