| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna administrator la un grup dupa Facebook?
Fundita!

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Sa fi administrator la un grup de pe facebook inseamna sa afisezi lucruri noi despre acel grup(poze si altele), cat si sa fie ca un fel de sef al acelui grup.

| deny2013 a răspuns:

Inseamna ca esti un fel de sef al grupului si tu ai mai multi admini.Tu si ei trebuie sa postati poze, videoclipuri amuzante, ce vreti voi si trebuie sa afisati iunformatii noi despre acel grup. Fundita? happy

| TheBella2000 a răspuns:

A fi administrator inseamna ca tu ai creeat acea pagina si tu trebuie sa ai niste admini adica niste persoane care sa posteze fotografii videoclipuri...ai fi un fel de sefa