| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de bateriile externe ORANGE?

Răspuns Câştigător
| ionut6709 a răspuns:

Nu iti recomand, chiar daca au un pret foarte ieftin sunt de cea mai prasta calitate, iti recomand sa dai 50-60 de lei pe o baterie externa care te va tine in jur de 1-2 ani, de cat una de la Orange care te tine 3-4 luni si se strica, nu mai incarca sau se incinge repede. ATENTIE! daca ai in telefon cu baterie foarte slaba sunt sanse sa iti arda telefonul acea baterie externa cand se incinge, eu am avut una si am incercat sa incarc un telefon cu baterie de 900 ma si dupa o zi nu mai se aprindea sad

3 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Am avut una si s-a stricat in mai putin de o luna.

| simina96 a răspuns:

Buna! Sunt ok cat de cat, dar nu functioneaza intotdeauna corespunzator.De multe ori am patit sa nu mi se incarce deloc sau sa dureze foarte mult pana se incarca macar jumatate.Initial am crezut ca telefonul meu ar fi de vina dar am testat si cu alte telefoane si este fix aceeasi problema. Tine de noroc, cel putin in cazul meu cand isi face datoria si cand nu.

| liliana77any a răspuns:

Iti poti lua incarcatorul peste tot cu tine si nu ai treaba. happy