| adutzwtaw98 a întrebat:

Ce parere aveti despre A. C. T. A?

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

A.C.T.A - Acest Căcat Trebuie Anulat

12 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Este o tampenie JOS ACTAA

| DakotaRoyse a răspuns:

Cea mai mare porţie de rahat pe care a putut cineva s-o fabrice.

| claudiaV3 a răspuns:

O uram bineintles :p

| HipHop4Life a răspuns:

Consider ca A.C.T.A este un c***at!

| dydy21 a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/? s=acta&x=0&y=0
merita vazut...(nu este un episod din roboti este despre acta)
Cred ca trebuie oprita!

| adutzwtaw98 explică:

Asta am crezut si eu

| negru30 a răspuns:

Suntem acta de mult dar nu va dati seama - niciodata nu este tarziu pentru revenirea din ameteala

| EU1139 a răspuns:

Mi se pare o prostie ...nu cred ca s-ar accepta asa ceva.incalca chiar si constitutia

| Ando1dul a răspuns:

Cum sa spui da in fata acestui lucru...cel mai prost lucru din lume acta asta...ce rost ar mai avea internetul? te-ai pisa pe el daca s-ar accepta acta

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Dupa parerea mea este o forma de manipulare pe care guvernele si corporatile din lumea intreaga incearca sa o intoduca... Dar sunt convins ca nu are cum sa fie aprobata deoarece ingradeste libertatea fiecarei persoane care utilizeaza internetul.
Aceasta porcarie ne-ar intoarce in sec XX in care putini oameni puteau fi la curent cu toate stirile.
Oricum JOS A.C.T.A si de-a fi cazu ne vedem la revolutie
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| T7uk a răspuns:

Parerea mea nu poate fi publicata fiindca contine cuvinte obscene. Dar tipu asta pare sa stie...multe
http://www.trilulilu.ro/......oiestean-1

| skama18 a răspuns:

Acta e in vigoare de cv vreme dar multi nu o stiu.normal k nu sa ajuns inca la arestari si chestii de genu pentru ca eu k utilizator descarc 10 melodii la 2 luni normal k nu au treaba deocamdata...ei urmaresc hackeri si pupa cum stiti multi au fost arestati.asta ne asteapta si pe noi in viitor