| AnnAnonymous a întrebat:

Ce parere aveti despre LAPTOP DELL D620 configuratie :
Procesor: Intel Core 2Duo T2300
Memorie: 2Gb RAM
Hard Disk: 80 Gb
Pl. Video: Intel GMA 950
Display: 14, 1" wide
Baterie: 6 celule
Optic: Combo
Altele: wireless, card reader, bluetooth
Sistem Operare: Microsoft Windows XP-COA

Ar merge bine windows 7 pe el?
se merita 850, 00 RON?
astept Pareri Pro Si Contra.
cam cat ii tine bateria incarcata?

4 răspunsuri:
| Benden a răspuns:

Laptopurile Dell sunt fffff bune..La acest laptop windows 7 ar trebui sa mearga si bateria ca la celalalte laptopuri Dell tine destul de mult.dar problema e ca 850. lei ii perea mult. daca nu-i nou. uite aici. asta este mai ieftin si ii aproape nou http://www.okazii.ro/......a132972726

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Pai da ar trebui sa mearga windows 7..bateria tine cam 4 ore si e bun laptopul si ieftin. :3

| vlad125 a răspuns:

Da,sa zicem-m car fi o afacere.

| Constantin_Leustean_1987 a răspuns:

E bun dar cam scump ...am eu unul identic mai ieftin cu 200 de ron