| Ionut_Ionut_1998_z1N5 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu se mai intample asta?
Cand dau click dreapta pe desktop imi arata ca la prima poza si apoi cand dau cu mouse-ul peste el apar tab-urile.
Poze pe imgru >https://imgur.com/a/WM4zR

1 răspuns:
| TheRealFantasy a răspuns:

Din poze reiese ca ai Windows 10, asadar o concluzie logica ar fi inutila.

Vezi update-urile daca le ai pe toate; daca nu atunci ia-le; daca da atunci sterge unul cate unul treptat;

O solutie normala pentru un windows normal ar fi sa verifici driver-ul placii video, sa incerci sa il reinstalezi sau sa ii faci un update daca este cazul; dar fiind vorba de Windows 10 ma indoiesc ca asta ar rezolva problema ta.

O rezolvare mult mai simpla a problemei si in anticipare a viitoarelor probleme ar fi schimbarea windows-ului, dar asta e o parere strict subiectiva, tu faci ce vrei, eu zic doar ce am vazut ca merge mai ok.