| Raul14 a întrebat:

Ce sa aleg dintre iphone 6, Samsung S6 edge sau Samsung S7 edge?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

9 răspunsuri:
| Robyroberto32 a răspuns:

Cel mai bun din toate punctele de vedere este s7 edge.Insa daca este fan Apple poti merge pe un iphone 6 S, cel fara s e ceva mai slab, sau poti sa ma strangi bani pentru viitorul iphone 7, care apare in septembrie.

| AlaskaYoung17 a răspuns:

IPhone 6

| TonyBarbu a răspuns:

Iphone 6 si Samsung S6 EDGE sunt cu o generatie in urma lui Samsung S7 ENGE.

Daca esti ANDROIST convins: Samsung S7 EDGE
Daca esti IPHONIST: Iphone 6S

| Gonrax a răspuns:

S7 Edge depășește S6 Edge că doar e următoarea generație.
Iar dintre S7 Edge și iPhone 6 aleg Samsung-ul, iPhone-ul e numai de fiță.

| Florian000 a răspuns:

Iphone sa nu iei ca daca ti se strica costa mult sa il repari, Samsung s7 edge e cel mai bun dar moment eu m-as baza pe o versiune mai veche adica s6 in caz de probleme. cauta pe net diferentele dintre s6 si s7

Răspuns utilizator avertizat
| Roxx_Kati_1994 a răspuns:

Clar IPhone 6. Sau poti aștepta pana in toamna cand apare noul iPhone.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

S7 edge.

| Adry05 a răspuns:

S7 edge normal, fiind ultimul model e mai imbunatatit decat 6. Iphone e slab, o sa ai mi si mi de probleme cu el incepand de la baterie pana in sezonul rece cand incepe sesiunea de inghetat si inchis. Iphone isi face banii doar cu numele, nu cu calitatea.