| TheeeeoQueen a întrebat:

Ce semnifică inimile colorate de la emoticoane? ❤

Răspuns Câştigător
| Friday13 a răspuns:

Eu personal cred ca acele culori diverse sunt puse doar pentru a mai diversifica putin, daca te referi la culoarea rosie se zice ca semnifica dragostea, iubirea si etc. dar daca cineva iti trimite o inima galbena sau una verde nu vad mare diferentawinking

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dragoste, atasement, iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sm auzit de la cimeva ca inima albastra inseamma frati/surori si vreau sa aflu si ce inseamna restul.

| Todosî_Tatiana_1998 a răspuns:

Inima albastra este tristete, tradare, o stare tensionata. De restul nu stiu((( as vrea si eu sa aflu