| LaurPreda a întrebat:

Ce urmeaza dupa SHOUGUN la shadow fight 2

4 răspunsuri:
| xZer0x a răspuns:

O sa urmeze alta serie de misiuni cu inamici care nu mai sunt tocmai din evul mediu tongue(gen roboti)-dupa ce il bati pe Shogun o sa iti zica ca ai spart ni stiu ce porti si o sa treci mai departe.

| raresu12 a răspuns:

Urmeaza Titan, poti vedea si pe youtube. Acolo sunt oameni de genul roboti si vei avea si tu arme electrice si toate prostiile tongue

| Xdenis2004X a răspuns:

Urmeaza interlude -ul, in care te pune sa te lupti cu toti boss-i iar, si 6 submisiuni (tournament si challange)

| Xdenis2004X a răspuns:

Urmeaza interlude -ul, in care te pune sa te lupti cu toti boss-i iar, si 8 sau 12, submisiuni (tournament si challange)