| LanguageMaster a întrebat:

Cele mai bune casti pentru gaming sunt cele cu fir sau fara fir?

6 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Cele fara fir iti dau o mai mare autonomie de miscare.

| CuriousStuff a răspuns:

Cu fir. (mai ieftine, sunetul mai "real", si firul ala nu cred ca te incurca pe cat crezi tu) La fel cu orice alta periferica, pentru gaming, daca te uiti la cei care joaca "profesional" toti au periferice cu fir, de la mouse la casti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza

| Skippy223 a răspuns:

La technologia de astazi, fara fir si cu fir e la fel, diferenta e de pret.
Eu am HyperX cloud II, le-am luat cu 70E si sunt folosite de profesionisti (CSGO, DOTA, LOL).

| Impulsalex a răspuns:

Cele cu fir finca alea fara fir se pot descarca in timp ce te joci sau filmezi

| LinxCont a răspuns:

Cu fir nu ai grija acumulatorului care se descarca si trebuie pus cateva ore la incarcat. Cu fir sunetul nu mai depinde de transmiterea semnalului fara fir si e tot timpul perfect.