| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Cine are Samsung galaxy fit de mai mult timp? cam cat tine bateria?

2 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Eu il am de ceva timp..la inceput daca il tineam degeaba tinea destul de mult (sa zic 3-4 saptamani) acum ca il am cam de jumatate de an si sa zic asa am mai uzat bateria (tinand cont ca lunar consum cam 500MB trafic pe net) tine 2-3(daca umblu pe el zi de zi cel putin 4-5 ore) daca umblu pe el 2 ore pe zi sa zicem ca ma tine o saptamana. Daca doar vorbesc cand e nevoie tine pana la 2 saptamani. daca vorbesc mult in 3-4 ore se descarca.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Mhmm...1 zi laughing