| gazaru a întrebat:

Cine stie cum pot instala si eu whatsapp pe Calculator?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| tevedeteaude a răspuns:

Nu ai cum, pentru whatsapp iti trebuie evident o cartela cu un numar de telefon si nu ai cum sa pui asa ceva intr-un calculator.Deci nu, desi ai mai multe optiuni pentru a instala aplicatia in sine, nu iti poti creea un cont de whatsapp pe pc.

| bugativeyRO a răspuns:

Daca il ai deja pe telefon, exista whatsapp desktop sau web ( aceeasi chestie ) unde-l poti folosi si pe calculator, dar iti trebuie obligatoriu pe tel.

| Noodlez a răspuns:

Descarcă bluestacks, este un program gratuit ce emulează un sistem de operare Android pe calculator. Cerinţele sunt mici.

Cu ajutorul acestuia poţi folosi orice aplicaţie de Android pe calculator, gratuit. Inclusiv whatsapp.

Descarci de aici: http://www.bluestacks.com/