| bestuletu a întrebat:

Cine stie niste servere samp asa real life happy cam 40-100 playeri online

25 răspunsuri:
| Joker1997 a răspuns:

RPG.Furiosii.ro:7777
Players:20/60
Serverul este proaspat facut, ai ocazia sa iti incepi cariera acum, intra si te convingi cum este serverul, salut.

| Fcdb_Becks_1997 a răspuns:

HostName: Gta.Gamesiasi.Ro
Address: 80.96.216.233:7777
Players: x / 50
Ping: 12
Mode: Romania
Map: San Andreas

Toti vom incepe de la level 1. Cu o suma relativ medie de bani.
De aici fiecare va trebui sa munceasca pentru bani, nu veti primi nimic de la admini! ( Doar prin donatii )

-Economia Serverului

Economia serverului este una relativ medie, nici prea mult nici
prea putin, deoarece dorim sa satisfacem toti jucatorii, cei carora
le place o economia mai mare si cei carora le place o economie mai mica.

Bataliile pentru teritorii intre mafii sunt dezactivate in momentul de fata,
dar avem un sistem in care pentru fiecare membru dintr-o mafie rivala omorat,
vei primi 5000$ + 1000 materiale pentru a-ti creea arme si 100 g droguri

Avem si un magazin de etnobotanice de la care va puteti umple viata si armura.
Tastati /get drugs sau /get crack in-game pentru mai multe. Magazinul este
scriptat personal de catre un owner al serverului.

Eventuri organizate de catre admin ZILNIC! :
-Spanzuratoarea
-Hunting EVENT
-Fast event
-Deagle event
-CT vs T
-Last Car Standing
-Simon Spune
-Get TO
-Multe altele

| AdminuL11 a răspuns:

HostName: saveG new Server RPG
SAVEG 2013 SA REDESCHIS CAUTAM ADMINII
[0.3x]
Address: 188.240.231.133:7777
Players: 2 / 196
Ping: 23
Mode: saveG RPG v4.7.5a
Map: San Andreas

| Anonymous69 a răspuns:

HostName: Nolimit RPG | AVENTURA [0.3x]
Address: 93.119.30.152:7777
Players: 55 / 100
Ping: 15
Mode: NN:RP v3.1
Map: San Andreas

NoLimit un server RPG, fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play), simulam viata reala pe cat mai mult posibil. Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe NoLimit incercam si credem ca avem unul dintre cele mai tari servere de RP fara nici o indoiala. Oricare intra pe NoLimit are drepturi egale nu facem diferenta toti suntem la fel, doar singuri ne putem inalta sau pica aici e treaba fiecaruia.

| Coco_Coco_1995 a răspuns:

Rpg.proilegal.com:7777

| Andreika19955 a răspuns:

Atentie s-a deschis cel mai tare sv de samp Paint-Zone!
HostName: Paint-Zone - The Godfather
Address: 92.83.8.101:7777
Players: 2 / 100
Ping: 69
Mode: Paint-Zone GF
Map: San Andreas
Este facut nu demult asa ca va puteti cistiga lider si altele!
Ziceti ca va adus Andriuhaaaa!

| Andreika19955 a răspuns:

HostName: Paint-Zone - The Godfather
Address: 92.83.8.101:7777
Players: 2 / 100
Ping: 69
Mode: Paint-Zone GF
Map: San Andreas

E nou facut asa ca va puteti cistiga lider si altele GOGOGO!
Ziceti ca va adus Andriuhaaaa!

| alexrapid1 a răspuns:

HostName: GameLife: The GF - Official GodFather[0.3x]
Address: 89.38.246.216:7777
Players: 5 / 50
Ping: 2
Mode: FUNCS-RP V1.0
Map: San Andreas E nou e de pe 31/06/2013 se cauta admin vino si tu playeri vin cat mai multi daca intri da /report alexfcrb m-a adus si eu te voi ajuta cu ce vrei tu!

| Callexus a răspuns:

HostName: ISB-GaminG RPG [ ON! ]
Address: 93.119.26.12:7777
Players: 12 / 50
Ping: 19
Mode: RPG -> v[0.1.2]
Map: San Andreas

Nu sunt multi playeri deoarece serverul e nou, acum 2 saptamani s-a deschis...La 3 playeri adusi iei helper si tot asa. Exista joburi "personalizate" ca ISB-Productions...
Un Infernus costa 2kk, Bulletul 1, 7kk si Turismoul 1, 5kk
Ti-am zis, nu-s multi playeri dar sper sa dai serverul mai departe

| Gradinaru_Dragos_1994 a răspuns:

Acest server de sa-mp 188.229.30.190:7777 este destul de tare. La 10 playeri se aleg adminii si helperii intrati cat mai repede. Va asteptam!

| Leo28 a răspuns:

Best Gaming: RPG Server (v2.1.8 - /update)
Address: rpg.b-gaming.ro:7777
Mode: BG:RPG v2.1.8
La 25 - 50 ore fara afk primiti o masina gratis de la dealer moca.
La 10 playeri adusi cu dovezi si 50 de ore fara afk primiti agent.
Servarul este RPG playeri sunt destul de multi un staf acceptabil nu foarte bun cum zic alte servare si de fapt sunt praf! daca vrei sa incerci vino la noi si te convingi!

| Cotoc_Seby_1998 a răspuns:

HostName: RP.LGZ.RO:RPG Server Versiunea Z
Address: 94.177.106.173:7777
Players: 33 / 50
Ping: 18
Mode: RP.LGZ.RO v2.3
Map: Los Santos

| Paval_Alexandru_2000 a răspuns:

Salut! Nu ai auzit inca? RPG.INTOXICATED.RO se redeschide cu un nou GM ce iti v-a capta atentia!
- Cautam Admini/Asistenti ce pot aduce minim 5playeri
- Cautam Admini/Asistenti ce se pot implica in noul proiect
- Deasemenea cautam Lideri pentru playeri loiali si activi serverului

| Ianus_Ionut_Gabriel_1995 a răspuns:

188.241.14.129:7777 Intrati pe acesta este recent infiintat de catre mine este rpg. Dau celor ce intra bani, level, lider si masina personala. Dau si helper si admin daca stiti comenzile si sunteti activi si seriosi!

| Mix_JoKe_1994 a răspuns:

HostName: Gta.OneStrike.Eu un Nou Inceput
Address: gta.eurostrike.ro:7777
Players: 40 / 50
Ping: 20
Mode: Happy-Play v0.1 BETA
Map: Los Santos

| Sebi499 a răspuns:

Este un server minunat
Name:GFZone.ro
id:samp.gfzone.ro
Playerii dimineata sunt multi afk dar mai multi de 40 mereu.
Intrarea banca costa:300$
vedeti mai multe pe server si gfzone.ro/forum

| iRonicGS a răspuns:

HostName: GTA Game - Romania [0.3z]
Address: 93.119.26.144:7777
Players: 6 / 50
Ping: 37
Mode: GTA Game v0.3
Map: San Andreas

| Alexutzu1235918 a răspuns:

HostName: [0.3z] CsDevils.com RPG

Address: samp.csdevils.com:7777

Players: x / 150

Ping: 33

Mode: CsD:RPG v1.3x

Map: San Andreas

Cel mai bun!

| Tiganila_Luci_1995 a răspuns:

Vrei un server de samp foarte tare? Cu playeri multi? IntraHostName: ForTeam - Sambata 12; 00 - Dealership Online
Address: 93.119.26.243:7777
Players: xx / 150
Ping: 13
Mode: RPG-RO 2.9.9
Map: LS and LV

| Adrian124 a răspuns:

Reallife.samp.ro! Level 3 + masina personala

| Boghiu_Iulian_1998 a răspuns:

HostName: Redmind-RPG - 20 pp + 1, 1kk celor noi - am revenit
Address: 188.212.106.214:7777
Players: 4 / 50
Ping: 18
Mode: RPG Romania 0.2.68-1
Language: -

Va asteptam sa intrati pe server. Eventuri zilnice, STAFF prietenos.

Toate factiunile sunt in cautare de membrii.

| Aztym a răspuns:

Http://forum.twinpix.ro/index.php?
HostName: TwinPix RPG |Pregatiri de Hallowen Update|
Address: rpg.twinpix.ro:7777
Players: 1 / 200
Ping: 32
Mode: TP | RPG | v0.1
Language: RO / ENG
Super \bonus.
Super admini.
Va asteptam pe o comunitate noua si super intemeiata.

| FernyZU a răspuns:

Deschiderea serverului de SA:MP RPG.GAMESTYLE.RO.

Data programata: 14.12. 2016, ora 16:00.
Serverul este gazduit la zeroping.ro si detine 100 de sloturi cu posibilitate de marire oricand.
Serverul va beneficia de update-uri din 2 in 2 zile de catre scripterii nostri.
Pentru inceput orasele Los Santos si Las Venturas vor fi deschise.
Economia serverului va fi una de tip medie.
Serverul detine foarte multe sisteme care sunt avansate si pe plac.
Donatiile sunt folosite pentru plata serverului si pentru intretinerea comunitatii GameStyle Romania, in schimbul donatiei sunteti rasplatiti cu puncte premium pe server cu care puteti sa cumparati diverse chestii din [/shop].
Panel: http://gamestyle.ro/panel

Factiunile serverului sunt:
Departamente - Los Santos Police Departament, Las Venturas Police Departament, Federal Bureau of Investigations, National Guard.
Mafii: Los Zetas, Grove Street, El Loco Cartel, Ballas Family.
Factiuni pasnice & mixt: Taxi LS, News Reporters, School Instructors LV, Paramedic Departament LV, Hitman Agency.
Levelul minim pentru departamente este de level 7, levelul minim pentru factiuni pasnice este level 5 iar pentru Hitman Agency este 10.

Joburile serverului sunt:
Farmer, Arms Dealer, Detective, Trucker, Mechanic, Drugs Dealer, Fisherman, Car Jacker, Pizza Boy, Bus Driver, Garbage Man.
Joburi care vor fi adaugate in urmatoarele update-uri: Programator, Vanzator de Inghetata, Quarry Worker si Apicultor.

In perioada 14.12. 2016 - 02.01. 2017 va fi organizat evenimentul Advent Calendar (bonus / giftbox / quest / multe alte surprize), detalii in link-ul de mai jos:
http://forum.gamesty...22016-02012017/

| SenKing a răspuns:

Rpg.redgame.ro
Un server deschis in aceasta luna, cu un sistem de rob original, in banca din lv.

| Danny_Acelasi_1993 a răspuns:

RPG.LOS-SANTOS.RO # /BONUS /GETGIFT /SPIN /QUEST
DNS: rpg.los-santos.ro:7777
IP: 93.119.26.143:7777
FORUM : www.los-santos.ro
PANEL : www.los-santos.ro/panel
RADIO : radio.los-santos.ro
Va asteptam in numar cat mai mare