| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cine stie site-uri de descarcat jocuri?

46 răspunsuri:
| elly2love a răspuns:

Tracker.explor.ro
este cel mai bun site, necesita doar cont si poti donwloada orice joc doresti nu trebuie sa iti dau 1000 de site-uri, atata timp cat acest site are toate jocurile posibile dar desigur daca nu stii numele jocurilor, pot sa iti dau si cateva site-uri cu diverse jocuri
1) http://downloadjoc.com/
2) http://resursecs.com/download-jocuri.html
3) http://www.go4games.ro/download
4) http://www.wizoo.ro/jocuri/download/
5) http://downloadjocuripc.org/

| elly2love a răspuns (pentru elly2love):

Tracker.xplor.ro
Scuza-ma
succes! happy

| elly2love a răspuns (pentru elly2love):

Http://tracker.xplor.ro/login.php?returnto=%2Findex.php
uite asa, daca doresti sa dai direct click si iti este incomod sa scrii :)
Succes din nou :)

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Imi dai id tau

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Pentru ce? :o
[ laughing ]

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Ca sa fim prieteni pe facebook vrei

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Mai devreme ai zis id-ul, acum facebook-ul happy
Nu te supara, dar nu vreau sa ti-l dau happy
Aici am vrut doar sa te ajut cu raspunsul la intrebare, si sa capat cunostinte noi, nu sa imi fac prieteni pe facebook.
Imi pare rau happy

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Bine id mil dai te rog ce are ca pe TPU poti sa iti faci prietenii si cum te poti deconecta de la site sa iti faci altul si iti dau funda

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Din nou, nu te supara, daca vrei, imi dai fundita, daca nu, nu e nicio problema, dar eu chiar nu imi dau id-ul de messenger personal unui strain, macar daca as sti cine esti de unde esti cat ani ai, dar nici macar aceste detalii inutile nu le stiu happy
Pe parcurs, poate ne cunoastem, si putem deveni prieteni, si ` poate ` iti dau id-ul meu happy

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Esti fata sau baiat

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Fata happy

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Totusi imi spui cum pot sa imi sterg contul de pe Tracker.explor.ro

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

De ce vrei sa il stergi? happy iti zic daca imi spui de ce big grin

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Si tu stii de siteuri de jocuri ciudat bine poti sa imi spui um pot sa imi sterg contul de pe Tracker.explor.ro

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Ce este in neregula daca stiu site-uri de jocuri? happy
Nu vad problema?
Fetele nu au voie sa se joace :o
Curios lucru. happy
Vreau detalii

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Pai n-am primit cererea aia de confirmare sau ce era ...si tu si tu stii siteuri de descarcat jocuri ciudat

| elly2love a răspuns (pentru elly2love):

Oke, lasa-o balta, deci ideea este ca pe tracker. xplor, nu poti sterge contul, dar poti sa il ignori si pe timp ce trece, ti se inchide si ti-l blocheaza site-ul, da r nu vad cu ce te incurca :*

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Pai baietii sunt cu jocuriile fetele cu rujurile, machiajurile si etc dc ciudat pentru o fata

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Cererea aia de confirmare, ti-o trimite prin e-mail happy
intri pe id-ul tau de messneger
si dau la e-mailuri happy dupa care dai accept la cererea de confiramare, si de ce nu am voie sa stiu site-uri de jocuri? laughing

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Exista jocuri pentru fete, si jocuri unversal si pentru fete si pentru baieti. happy

| elly2love a răspuns (pentru elly2love):

Dai **

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Cati ani ai daca pot sa te intreb

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Si steam ca sunt jocuri de fete si de baietii dar tu catii anii ai frumoaso

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

14 ani, tu? happy

| elly2love a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Multi inainte happy

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Nu ti pui o poza cu tine sau sa imi dai id ul tauca ce are ca pe facebook sau yahoo ne cunoastem mai bine sau pe TPU dc ce are

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru elly2love):

Si tie Nu ti pui o poza cu tine sau sa imi dai id ul tauca ce are ca pe facebook sau yahoo ne cunoastem mai bine sau pe TPU dc ce are