| Anonymous1247 a întrebat:

Cine stie un program de editat video? (Sa fie asemanator cu AVS Video Editor) si sa fie usor de folosit big grin (Nu mi le spuneti pe Sony Vegas, Pinnacle, Cyberlink)

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Ar fi Movie Maker, e mult mai simplu ca AVS Video Editor, dar le folosesc pe ambele.Te-a plictisit cumva AVS-ul?

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cred ca apare asa pentru ca nu il ai activat.Eu am reusit sa-l activez cu un activator, care activeaza toate programele AVS ( folosesc mai multe)

| CosmiN7 a răspuns:

Movie Maker laughing e cel mai simplu si il are toate lumea in PC tongue

| Anonymous1247 explică:

Nu dar dupa ce editez un video si il pun pe youtube apare "Windowboxing"