| Gabytzu1234 a întrebat:

Cine stie un program de editat video-uri? Am niste filmulete si vreau sa tai anumite parti de la mijloc. Am incercat cu avidemux, taie partea corespunzatoare dar sunetul inca ramane. Daca stiti vreun video pentru avidemux spune-ti link-ul, sau dati-mi alt program de editat si dati-mi un video ca sa stiu cum sa tai.
Va rog muult! Dau funda, promit!

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Recomand Sony Vegas Pro.

Nu am video mai exact, dar poti sa cauti pe YouTube, etc. Link nu pot sa postez, pentru ca pirateria este impotriva regulilor TPU.