| anonim_4396 a întrebat:

Cne joaca counter-strike 1.6? daca jucati... intrati pe acest server old.eurocs.ro... super server se dau admine si fara coduri ca luati ban big grin, daca vreti sa intrati spuneti-mi si bagati la favorite sa nu uitati laughing.

4 răspunsuri:
| Dumb0 a răspuns:

A da si daca intreaba cineva de unde stiti serveru supeni doar " dumboo " big grin.

| Dumb0 a răspuns:

Primu care dda mesaj ca intra are funda da sa intre sa nu ma pacaleasaca big grin... ca verific intai big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva joaca conter strike

| narcoman a răspuns:

Hai ca ma bag eu ma cheama bunica funda