| clorofilia a întrebat:

Cu ce program pot micsora poze gratuit?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Poti micsora in mod gratuit fotografii cu Microsoft Office Picture Manager. Mult succes!

18 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Deschide poza cu Microsoft Office Picture Manager, intra pe Edit Pictures si apoi Resize!

tundenana
| tundenana a răspuns:

Cel mai accesibil si e si gratis este picasa de la google... poti modifica orice vrei, marime, culoare, sa tai, sa adaugi si e foarte bine organizata

| videoblog a răspuns:

Start - programs - accesories - paint - cel mai simplu, dupa care mergi pe image si dai stretch/skew.

| MihaiA a răspuns:

Probabil se refera la a micsora pozele fara a strica poza in sine. Videoblog, in paint nu o sa-ti iasa niciodata poza :)
Incearca cu Photoshop, probabil e mai dificil pentru tine, daca nu sunt o groaza de alte optiuni ca de ex: Nero image viewer, Photoscape,. Sau si mai simplu : http://www.shrinkpictures.com/

assiris
| assiris a răspuns:

GIMP

| Cris a răspuns:

Buna
Poti incerca FastStone Viewer, e foarte bun pentru ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Descarca gratuit de pe net FastStone Image Viewer, este foarte bun.Eu il folosesc foarte des si sunt multumita.
Sper sa-ti fie util

| silver_1012 a răspuns:

Incercati sa folositi resursele calculatorului fara al ingreuna cu tot felul de softllete, mai ales pentru treburi simple :
EU ITI PROPUN SA INCERCI SI VARIANTA MEA: DESCHIZI WORD-UL, INSEREZI POZA DORITA, CLIC PE POZA IEI CU MAUSUL UNUL DIN COLTURILE POZEI SI MODIFICI LA DIMENSIUNEA DORITA - APESI TASTA PRINT SCREEN - DESCHIZI PAINT - CLIC PE EDIT SI PASTE - CLIC PE PATRATELUL DE SUB EDIT - BIBEZI CU MAUSUL PORTIUNEA CARE VREI SA O SALVEZI - CLIC PE FILE SI PE SAVE AS - SELECTEZI DESKTOP SAU UNDE VREI SA FIE SALVATA - DAI UN NUME SI DACA AI NEVOIE SELECTEZI SI FORMATUL POZEI (. bmp,. jpg,. gif, etc. ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e in paintlaughing) sau in photoscape
bhua... da mare tie gradina doamne...eu am 12 ani si ma prikep mai bine deky voilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste photoshopwinking si la el apesi ALT + I + I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo am in incercat tot ce ati sp si nimic nu a functionat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cu ce *** fac pozele mai mici waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photospace -- intri in el dai edit si dai resize si dai 640 pixeli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program de micsorat poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape mah fraiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Dimas a răspuns:

Huioznaet

| Totu_Iulian_1992 a răspuns:

Pacat ca voi astia de 12 ani nu va,, prikepeti,, si la limba romana