| Delete a întrebat:

Cui ii place Counter Strike 1.6 zombie plague mod aaaaa? Am server cu zombie

Răspuns Câştigător
| denisa1994 a răspuns:

Ai aici toate raspunsurile si gasesti de toate:
http://www.cs-gothic.ro/
http://www.cs-gothic.ro/forum/

7 răspunsuri:
| Delete explică:

Cautatima pe skype primi doi care ma gasesc ii fac amini brozac_roma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place zi-mi un server de zombie plague mod zi-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah da sv odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador mod plague!

| Assassins a răspuns:

Eu am jucat CS timp de 2 zile(sa vad si eu ce fac aia pe acol)si am jucat un server cu Zombi Mode(sau zm).Mi-a placut oarecum, m-am si speriat ca erau foarte urate chestile alea.Dar totusi va recomand sa incercati Zm.Gadict.Com e misto cat de cat...have fun

| raul03 a răspuns:

Delete, mie imi place, da-mi serverul sa vad ce e de elwinking

| GABYTZA17 a răspuns:

Uite aici un server
se da admin gratis
eu sunt creatorul
IP: 192.168.0.3