| theROOcKsTArr a întrebat:

Cum activez codul wall pentru counter strike 1.6 de aici. http://fisierulmeu.ro/226PDKY36Y7K/wall-1-6-coduri-cs-ra r.html?

11 răspunsuri:
| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Trebuie sa ne rogi frumos

| Drauzy a răspuns:

Mai bine lasate de sportul asta ca nu e pentru pustii ca tine laughing)
care iti va spune cum sa faci sa mearga probabil va fi la fel de copil ca si tine care distrug frumusetea unui joc prin diverse fapte.

| marginean_9707 a răspuns:

Apasa pe insert si iti merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezarhivezi Zip-UL in Folderul CS.Intri in,,
wall. exe,, si selectezi
,, Load Cheat,,. Intri In Cs 1. 6 si activezi Codul Pe tasta,, DELLETE,,

| flavius2010 a răspuns:

Zimi daca ai rezolvat si da-mi buzz la steaua_bucuresti225 iti dau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine intri acol si dai activare cont cei asa de greu

| LiK3 a răspuns:

Bai frate lasate de cs daca joci cu coduri ce dracu joci tu sau joaca codul?

| VestIntex a răspuns:

Apasa pe insert ca sa iti mearga

| dwoo a răspuns:

Ia-l pe asta, e pentru wall si aim, are si setari si merge si pe steam :))

http://fisierulmeu.ro/452WPQ97HYPP/steam-on-off-cs1-6-CODeZ-exe.html

Funda?;;)

| buzucan a răspuns:

Cred ca nu este bun, vezi aici daca iti merg astea www.codurics.info sau www.coduricounterstrike.info au chiar si tutoriale pentru instalare

| Alex_Alexandru_1995_qPJq a răspuns:

Apasa F9. Funda?