| Samy a întrebat:

Cum aflu ce placa audio am?

Răspuns Câştigător
| Beeline a răspuns:

Click dreapta pe My Computer pe desktop, Properties, alege Hardware, click Device Manager. In lista vei regasi placa ta de sunet.
Succes!

19 răspunsuri:
| onur a răspuns:

Apasa pe Start>Run>scrie acolo DXDIAG>Si dai sound ^sus^ acolo poti afla absolut totul despre calculatorul tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu ce placa de sunet am?

Alte răspunsuri
| kalomira a răspuns:

Cauti mai intai modelul placii de baza(asta in cazul in care nu ai o placa de sunet cumparata separat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum aflu daca e 2. 1 sau 5. 1?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am incercat pe toate si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi mie nu imi apare nimic la sound. straight face ce inseamna asta ca nu am placa de sunet? si nici sunetu nu imi merge deloc si mi-am si formatat calc. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi mie nu imi apare nimic la sound. straight face ce inseamna asta ca nu am placa de sunet ? si nici sunetu nu imi merge deloc si mi-am si formatat calc. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este placa audo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MIE nu-mi merge sunetul ce pot face?

Alte răspunsuri
| o0ops_2090 a răspuns:

Uita-te pe cd de instalarebig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut cum a spus onur si am gasit.\:d/
Multumesc.

Alte răspunsuri
| dydav a răspuns:

Am dat run si dxdiag si la sound zice No sound card was found. If one is expected, you should install a sound driver provided by the hardware manufacturer.

| Manex a răspuns:

Ce prosti sunteti omu nu are driveru si nu are cum sa stie ce placa are balariilor, numa inculti pe aici...nu mai vorbiti ba daca nu stiti. Winsows nu iti arata placa daca nu este instalatalaughing