| MariaT99 a întrebat:

Cum as putea sa-mi descarc mai multe carti gratis si interesante (aparute in ultimii ani) pe Kindal? Si de pe ce site-uri? Pot si de pe mobil sa descar sau numai de pe laptop? Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| albertodelrio211111 a răspuns:

Http://carti-pdf-share.blogspot.ro/? m=1 Încearcă site ul asta.Nu știu câte lucruri interesante vei găsi aici dar știu ca sunt foarte multe carti. Cele mai multe se deschid cu Dropbox dar nu ti trebuie neaparat cont ca sa le citesti