| iwantananswer a întrebat:

Cum este mai bine sa faci un cont de spotify cu Facebook sau cu emailul?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

D.p.MEU d.v. cu email, e mai privat
insa eu am o fobie in a imi da, datele personale reale pe internet
daca tu vrei sa intrii si sa te vada toti, sa atragi like-uri pe Facebook, etc. atunci e mai bine cu Facebook

deci, depinde de tine!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca te lasa sa te loghezi (nu sa iti faci cont cu Facebook si sa pui tu parola) cu Facebook, reprezinta un avantaj pentru ca dai doar cateva clickuri (pe pc). Pe telefon insa, te da din aplicatie in aplicatie in browser (daca exista varianta de logare cu Facebook). Incearca cu email daca nu te deranjeaza, e mai "comod".