| AlexutsSsa96 a întrebat:

Cum fac cd-uri mp3?
Cu Nero Start Smart?
Pls ajutati-ma!love struck:*
Fundaaa!:*

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Iti recomand sa nu folosesti smartul pentru nimic.
Mai degraba cu Nero Burning rom.
Eu am incercat mai demult sa fac cd-uri si dvd-uri cu Nero Start Smart si mi le-a stricat.
Acum nu mai folosesc Nero, ci folosesc Ashampoo Burning Studio 7 care mi se pare mult mai bun, nu papa multe resurse, imi face cd/dvd-urile mult mai rapid ca Nero happy
Toate bune happy

2 răspunsuri:
| Yzzza a răspuns:

Da.cu nero start smart.Te uiti acolo sus sa fie pe "CD" si nu pe "dvd.Intrii la rubrica "AUDIO", si acolo vei gasi "make Mp3 Cd".dai click... cu siguranta va fi un cd mp3happy sper ca te.am ajutat

| Ovy81 a răspuns:

Uite aici step by step cum se face, succes http://www.ehow.com/how_4802691_disc-using-nero-startsmart-essentials.html