| Mihaita23 a întrebat:

Cum fac sa filmez ce se intampla in broswerul meu...adica sa filmez ce am eu in fata : monitorul. Vreau sa fie ca video-urile alea de pe youtube nu vreau sa filmez cu telefonul. Exista vreoun buton pentru asta?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Folosesti camtasia studio si selectezi record the screen.

5 răspunsuri:
| Alexandru_Petrisor_Tanasa_1997 a răspuns:

Incearca sa filmezi cu web dar trebuie sa il pui mai in spate...sau uitate la tutoriale pe youtube funda pls

| WTF21 a răspuns:

HyperCam 2

| danyk7 a răspuns:

Foloseste programul Jing (foarte usor si comod )

| AdiSt a răspuns:

Ia-ti o camera de filmat sau cu aparatu digital si fixeazal bine pe monitor si gt...nui asa de greu cum pare!

| Onio a răspuns:

HyperCam

Ai aici si link-ul necesar si sigur:

http://download.chip.eu/ro/HyperCam-2.23.02_37106.html

Pe youtube gasesti si tutoriale cum sa iti faci setarile cele mai optime, si cum sa il folosesti.
Bafta.