| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac screen shot? Am o tabletă Huawei. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Tragi din partea de sus a ecranului de bara cu optiuni si trebuie sa fie acolo captura de ecran/screen shot.

| relian a răspuns:

Intri pe Youtube scrii ''how to take a screenshot on huawai tablet'' si acolo o sa gasesti video pas cu pas cum sa faci.
Cand ai ceva si nu stii,asta la orice, nu doara la telefoane, la absolut orice, intri pe Youtube si cauti in engleza, asta pentru ca romanii nu prea posteaza, si gasesti aproape cam tot ce ai nevoie.