| OfficialFallingStar a întrebat:

Cum imi fac un cont nou de Yahoo sau de mess?

15 răspunsuri:
| IuliaAlexandra123 a răspuns:

Pai deschide massu. dar nu intra pe id tau cle vechi.acolo va scrie cu albastru "Creat a new Yahoo ID" dai clik iar acolo vei completa acele spatii

| Simona a răspuns:

Cauta pe google creare id nou...si completezi acolo
:*

| sudsuinededouaori a răspuns:

Intri pe siteul oficial de la Yahoo si dai acolo in dreapta la Mail si apoi cand cere sa te loghezi ai optiune Don't have a Yahoo! ID?
Create New Account cam asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/......gistration src=maxw aici iti poti facewinking e foarte simplu

| AnonimBep a răspuns:

Pai i foarte usor!
Instalezi Yahoo Mesenger si dai acolo unde scrie Get a new Yahoo ID
Acolo completezi datele tale si jos in acea pagina dai Create!
I foarte usor...

| Deddu a răspuns:

Practic ...cum l-ai facut pe primul/actualullaughing deschizi icoana de messenger fara sa intrii p vreun id si mai jos scrie "Get a new Yahoo! ID..." dai acolo si apare un "formular" pe care trebuie sa il complectezi pentru a-ti intocmi o adresa de messhappy gata! Succeshappy sper ca am ajutat

| Dannyjj a răspuns:

Cum adica, ai cont pe tpu.ro si nu sti sa iti faci un id de yahoo? www.yahoo.com dai acolo sign up si completezi spatiile cerintelor care ti le da.

| BreeTanner a răspuns:

La Yahoo Messenger te referi...nu?
Poi, simplu.
Scri pe google, sau ce folosesti yahoo.com => dai pe prima si o sa iti intre pagina de yahoo.
Este asemanatoare cu google, o sa vezi ca poti cauta diverse subiecte.Dedesuptul spatiului unde poti scrie ce doresti sa cauti scrie Sign In, New here? SiGN UP, etclaughing... Dai pe Sign up si completezi spatiile care iti v'ar aparea, pe urma dai Create my account, apoi continue si poti intra pe noul ID.
Succes!kissbatting eyelasheslove struck
Sper ca am ajutat si ca ai inteles ceva din c am incercat sa explicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la ID nou nu? Daca da incearca aici :

Https://edit.yahoo.com/registration?intl=us

Aici merge,

| pisicuta003 a răspuns:

I don"t know! Nici eu nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare lucruuu

| ichimescu a răspuns:

Intri pe acest site http://blogul-lu-ichi.blogspot.com/
creare cont yahoo pas cu pas