| Maddy_9902 a întrebat:

Cum imi pot debloca telefonul samsung c3010?(nu stiu de ce dar imi spune ca parola introdusa este incorecta desi sunt sigura ca stiu parola corecta).

4 răspunsuri:
| AdRihanna a răspuns:

Poti cauta coduri pe net, si iti reseteaza parola...happy

| AudImagini a răspuns:

Păi pui codul PUK, şi dacă nici ăla nu e bun, atunci te duci la locul de unde şi'ai luat telul

| Maddy_9902 explică:

Adry am cautat dar nu gasesc sau poate nu stiu eu sa caut.
Am uitat sa precizez ca am pus parola doar la mesaje si imagini nu la intreg telefonul.
AudImagini:cum sta treaba cu codul PUK unde il mai gasesc si pe ala?
Va rog luminati-malaughingStau cam prost la capitolul tehnologie

| AudImagini a răspuns:

Păi suni un reprezentant de la firma de la care ai cartela ( ex.: Vodafone, Orange, cosmote etc ) sau pe carticica aia mica care a venit odata cu cartela de la telefon scrie un cod. ăla e codul PUK