| iul000 a întrebat:

Cum imi schimb fotografia de profil de pe twitter?

6 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Simplu, dai la floricica aia de sus, unde e search. Apesi pe floricica si dai la Settings. In stanga iti apare un tabel si esti la Account, dai la Profile si iti niste patrate cu coperta si cu poza de profil, apasa pe Change Photo, dupa aia Upload Photo, dupa aia iti apare o caseta si selectezi poza. Si gata, dai un refresh la profilu tau. Bafta

| Kampion a răspuns:

Au am uitat, dupa aia o sa iti arate cum sa arate poza ta de profil, apropiata sau indepartate, si dupa aia dai apply si gata! Bafta

| Marrythenight a răspuns:

Dai la EDIT PROFILE si ai sa vezi ca fiecare chestie va avea in jurul ei un chenar alb. Dai clik pe poza de profil, UPLOAD PHOTO, TAKE PHOTO, REMOVE. Dai pe " upload ". https://twitter.com/BrookeGlam asta e al meu. Follow me, And I will follow you back. happy

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Settings-Acount-Profile-Change Photo-Upload Photo si selecteaza poza!

| Mikhtarian a răspuns:

Dai settings, profile - cange photo - upload photo, selectezi poza - refresh - done.

| iul000 explică:

Am facut asa dar nu functioneaza