| crististrand a întrebat:

Cum pornesc o sursa de pc fara placa de baza?

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Se poate, uite-te aici http://www.dvhardware.net/articles5.html

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu, placa de baza inchide un circuit care permite sursei sa transforme si sa redreseze curentul alternativ in continuu.

| crististrand explică:

Merge mersi lorely

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune verde si un negru de pa mufa mare in scurt si pleaca sursa(daca e functionala).

| Dinca_Bebe_1954 a răspuns:

Astazi am pornit o sursa de p.c. legand impreuna prin punte, firele de culori VERDE siNEGRU.Astfel am verificat un raspuns mai vechi.Este o.k.