| Andre4i a întrebat:

Cum pot deveni administrator pe server-ul de Minecraft mc.gamster.org

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

NU poti deveni administrator pe un server pe care tu esti un simplu user.
Ca sa intelegi asta, am sa-ti explic intr-un fel foarte simplu:
nu poti sa devii stapanul casei cuiva, cand tu esti un simplu copilas venit in vizita, in casa respectiva.
Asa si cu serverul, daca tu nu esti propietarul serverului, sau al jocului respectiv, nu esti decat un simplu utilizator (vizitator) care intra si iese pe un joc, daca Adminul ii permite.

1 răspuns:
| Andre5IKo a răspuns:

Nu poti deveni Admin doar daca e serverul tau