| Ion_Țurcan_1994 a întrebat:

Cum pot face cat mai multe like-uri la o postare?

6 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Poti face mai multe like-uri la o postare, distribuind acea postare, distribuirea sa fie facut fie de tine sau de prieteni. Daca nu iti convine incearca variantele alea de pa magazin play cu Facebook liker ce iti mai baga pe niste conturi false like-uri in plus.

Sper ca te-am ajutat!

| Violleta2022 a răspuns:

Roaga-ti prietenii de pe FB, sa-ti dea like-uri la postarile tale!

| xSega a răspuns:

Fa-ți lista full de prieteni iar asta in maxim 5-6 zile ca sa poti avea activitate, după ce ai făcut asta orice postezi va fi văzut de toți prietenii din lista. La mine funcționa și făceam la statusuri 500-700 de like uri iar la poze și 1000

| Tantau_Nicolas_1973 a răspuns:

Pune nude-uri.

| theosinc911964rsr a răspuns:

Posteaza content de calitate si fa-ti multi prieteni

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Si daca faci 10 like-uri si daca faci 1000, nu se schimba nimic, nu primesti nimic din urma acesteia.