| Milk Swan a întrebat:

Cum pot face un filmulet cu poze? Cum il postez?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Cu ajutorul Windows Movie Maker din Windows. Il gasesti in start/programe. Unde vrei sa-l postezi? pe youtube?

33 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Il poti face cu windows movie maker, sau cu pro show gold, daca vrei sa il postezi pe youtube, va trebuie sa-ti faci cont: http://www.youtube.com/create_account

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun program de facut filmulete este ProShow Producer si il puteti descarca la urmatoarea adresa : http://www.kaz3.info/......e-uri.html

| kosty a răspuns:

KC Softwares PhotoToFilm.sau Photodex ProShow.si mai e unul ceva cu gold ......De postat e simplu dupa ce il salvezi.

| sigmanet a răspuns:

Recomand windows movie Maker. Poti pune o piesa pe fundal. De postat, poti sa-l uric pe youtube.com, trilulilu.ro si pe flickr.com (intr-o anumita limita si daca ai cont premium). Pentru toate iti trebuie un cont.

| Milk Swan explică:

Pei da, pe Trilulilu! Dar, in afara de http://www.kaz3.info/......e-uri.html
mai stiti si alte link-uri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PE MOVIE MARKER SAU PE SISTEMY VIDEO OUR EYES AL doilea e mai bun.downloadeaza-l de pe net si ai si pasii care trebuie as-i urmezi acolo e f. usor.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movee reveal.....si asta e bunwinking sau camtasia studio 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti face un filmulet cu poze, nu stiu, dar treaba cu postarea, stiu raspunsul, dar depinde pe ce site vrei sa postezi.

Alte răspunsuri
| pety1981 a răspuns:

Cum pot sa fc ca sa pun niste poze intr un filmulet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pro show gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu habar n-am si eu caut sa fac ashea ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va suparati dar pot sa postez pe blog asemenea filmulete

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca baietiii asa am facut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face cu diverse programe pro show gold, muvee reveal astea-s cele mai bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer nu stiu cum...nu ma descurc dar poate imi da si mie cineva adresa de e-mail sa imi explice mai clar ca habar nu am am 12 ani maryyuk-14@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face un filmulet di poze pe programul muvee reveal

Alte răspunsuri
| rwZ a răspuns:

Ca sa postezi pe blog trebuie sa postezi pe youtube apoi folosind linkul poti pune pe blog.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ProShow Gold e n program de facut filmulete, poti pune muzica, poze. poti sa faci in diferite forme.slideshowuri etchappy bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in start, run, si scrii tu aculo moviemk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot face un filmulet
cu poze