Cum pot modifica fundalul unei poze? Cu ce program? In afara de Paint. Si inca ceva. M-ar interesa Photoshop-ul, am auzit ca este foarte bun. Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| ChristianaAa a răspuns:

Picassa 3 dar nu stiu daca chiar poti sa modifici fundalul. Insa ii foarte bun la efecte! Cat despre photoshop...

4 răspunsuri:
| Aleeeka a răspuns:

Poţi să foloseşti şi www.pizap.com. E mult mai uşor decât PhotoShop-ul.

| Ioana_5967 a răspuns:

Fundalul unei poze il poti modifica si cu PhotoFiltre

| Deiiuu a răspuns:

Photoshop.

Fundita?batting eyelashes

| GCS_5675 a răspuns:

Photoshop e sfant, doar ca ai nevoie de oarecare timp de acomodare pentru a invata.